24 Kasım 2023 Cuma 15:29

Galatasaray Dergisi'nin 237. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi'nin 237. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 237. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

100 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 237. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

KAAN AYHAN: JOKER

Kariyerinin büyük bölümünü stoper olarak geçiren Kaan, kusursuz orta saha performansıyla Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un vazgeçilmezi haline dönüştü...

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımız sahasında Fenerbahçe Petrol Ofisi'ni 2-1 yendi. Galibiyet golünü 90+8. dakikada Ruth Monique Kipoyi kaydetti.

BİR DİRİLİŞ MESELESİ

7 Haziran 1987 tarihinde Galatasaray, Eskişehirspor ile karşı karşıya geliyordu. Karanlık günler geride kalmıştı. Gecenin karanlığında bile olsa güneş doğmuştu, dünya aydınlanmıştı.

CUMHURİYET’İN 100. YILI VE GALATASARAY

Galatasaray futbol takımının şampiyonluğu kazanması, bir bakıma Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında Galatasaray’ın Cumhuriyet’le birlikte Türk sporuna yaptığı katkıların ve başarıları taçlandırılması oldu.

SAHADA, MASADA, HER YERDE GALATASARAY

Tam 35 yıl öncesi... Deplasmanda 3-0 kaybettiği maç sonrasında Ali Sami Yen’de Neuchatel Xamax’ı 5-0’la yenmesine rağmen sonrasında da tur için savaşa devam eden Galatasaray’ın hikayesi...

FOTOĞRAFLARIN İZİNDE

Üstteki fotoğraf Galatasaray Spor Kulübü Tarihi adlı kitapta yayınlandı, ancak kimin kim olduğu bilgisine yer verilmedi. Şimdi onu yeniden hatırlamanın ve tarihte ait olduğu yere taşımanın zamanı.

YALÇIN GRANİT: HAYATI BASKETBOLDU

Kasım 2020’de kaybettiğimiz Türk basketbolunun ve Galatasaray’ın efsanesi, kulübümüzün 3171 sicil numaralı divan kurulu üyesi Yalçın Granit hayatını basketbola adayan bir isimdi.

NAİM SÜLEYMANOĞLU

Dünya ve Türk halter tarihine adını altın harflerle yazdıran, olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu Naim Süleymanoğlu'nun vefatının üzerinden 6 yıl geçti.

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Spor ve edebiyat kitaplarından küçük bir seçki.

TARİHTEN SAYFALAR

118 yılın kasım aylarından seçtiğimiz Galatasaray hikayeleri…

KÜLTÜR SANAT

Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

HABERLER

Kasım ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…