22 Aralık 2023 Cuma 16:09

Galatasaray Dergisi'nin 238. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi'nin 238. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 238. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

82 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 238. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

CEDRIC BAKAMBU: KONGO ASLANI

Hem saha içinde hem saha dışında sonuna kadar mücadele eden, ruhunu ortaya koyan Kongolu Aslan Cedric Bakambu...

ALİ SAMİ YEN STADI

Yapımı için ilk görüşmeleri 1933’te başlayan Ali Sami Yen Stadı, 11 Ocak 2011’e kadar Galatasaray’a ev sahipliği yaptı.

YAKIN PLAN

Fotoğrafçılarımızdan aralık ayının hikayesini anlatan fotoğraflar.

YAŞA BÜYÜK GAZİ!

Takvim yaprakları 2 Aralık 1930’u gösteriyordu. Galatasaray için en özel günlerden biri yaşanıyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Gazi, Başöğretmen, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Galatasaray’ı ziyarete geliyordu.

YENİ BİR İLK YİNE GALATASARAY

Yenilmez Armada! Galatasaray basketbol takımı, tıpkı diğer branşlardaki gibi hem Galatasaray tarihine hem Türk sporu tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.

ARRIVEDERCI JUVENTUS

11 Aralık 2013... Rakip Juventus. 10 Aralık’ta saat 21.45’te başlayan maç, yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün sonraya ertelendi. 85. dakika Drogba indirdi, Wesley Sneijder fişi çekti.

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Kitap raflarında yerini alan inceleme, teori, anı, tarih ve edebiyat konularında oluşan kitap seçkimiz…

TARİHTEN SAYFALAR

118 yılın aralık aylarından seçtiğimiz Galatasaray hikayeleri…

KÜLTÜR SANAT

Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

HABERLER

Aralık ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…