25 Eylül 2018 Salı 19:11

Galatasaray Spor Okulları Temsilcileri Türk Telekom Stadyumu'nda buluştu

Galatasaray Spor Okulları Temsilcileri Türk Telekom Stadyumu'nda buluştu

Türkiye'nin dört bir yanında ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan 149 Galatasaray Spor Okulu’nun yetkilileri Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru'nun da katıldığı toplantıda, spor okullarının daha iyi eğitim verebilmesi için yapmaları gereken konular bir kez daha hatırlatıldı ve spor okullarının sorunları dinlendi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, toplantı sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Özgür Savaş Özüdoğru, toplantıyla ilgili olarak “Temmuz’un 19’unda Taraftar Dernekleri ile burada çok güzel bir çalıştay yapmıştık. 80’in üzerinde Taraftar Derneği gelmişti. Bugün de spor ve futbol okullarımız ile ilgili bir toplantımız var. 149 tane spor okulumuz var. Bugün 130’a yakını buradalar. Bizler 2018 - 2019 yılında neler yapacağımızı, hem Fatih hocamızın futbol okulları olarak bakış açısını konuşuyor, hem de spor okullarında voleybolumuzun, basketbolumuzun, yüzmenin ve diğer branşların etkinliklerini tartışıyoruz. Okullarımızın sorunlarını dinlemek hem de yeni modellememizi onlara anlatmak için, yeni denetim usullerimizi ortaya koymak için güzel bir çalıştay yapıyoruz. Son derece keyifli, katılım da son derece iyi. Ümit ediyoruz çok katkısı olacak Galatasaray’a.” ifadelerini kullandı.