14 Mayıs 2011 Cumartesi 22:31

Ünal Aysal’dan Teşekkür Konuşması

Ünal Aysal’dan Teşekkür Konuşması

Kulüp tarihin en yüksek oyunu alarak Galatasaray Spor Kulübü’nün 34. Başkanı olan Ünal Aysal, sonuçların açıklanmasının ardından Galatasaray Lisesi’nde teşekkür konuşması yaptı. İleriye dönük tek bir vaatte bulunabileceğini söyleyen Aysal, “Başarı, başarı, başarı” diyerek sözlerini bitirdi.

Galatasaray çatısı altında çok büyük bir şeref yaşadığını belirten Aysal, “Bugün senelerimi verdiğim bu camia ve bu çatı altında nihayet çok büyük bir şeref yaşadım. Bunun için hepinize teker teker teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray’ımızın bugüne bize her zamankinden fazla ihtiyacı olduğu açık. Bunu birlikte, beraberce, uygarca ve uzlaşma içinde yapmak zorundayız ve bunu başaracağız. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
 
Başkanlığın bir bayrak yarışı olduğunu belirten Aysal, “Yönetimler birbirlerine bu bayrağı devrederek Galatasaray’ımızı bu döneme getirdiği bir süreç yaşanmıştır. Bu süreçte biz de görevimizi yerine getireceğiz. Bugün özel bir gün, çünkü bize oy verenlerin sayısı oldukça fazla oldu. Bu bize büyük bir güç verdiği kadar, çok büyük de bir sorumluluk da yükledi. Bunun bilincindeyiz ve bu bilinç altında çalışarak sizlere layık olmaya çalışacağız” dedi.
 
Bir önceki yönetime de teşekkür eden Aysal, “Bu camia altında sizlerle bu şerefi paylaşırken, geçmiş yönetimimize de teşekkür etmek istiyorum. Sayın Adnan Polat ve ekibinin geçtiğimiz dönemde bize vermiş oldukları hizmetleri unutmamak gerekiyor. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.
 
Konuşmasının sonunda Aysal, “Sözlerimi bitirmeden önce sizlere ileriye dönük sadece ufak bir vaadde bulunabilirim. Başarı, başarı, başarı” diyerek sözlerini tamamladı.