30 Eylül 2011 Cuma 13:17

Zorunlu Açıklama: Vatan Gazetesi

Zorunlu Açıklama: Vatan Gazetesi

Bugün yayınlanan Vatan Gazetesi’nde Gökmen Özdemir imzasıyla çıkan, “Kıraç’ı Atın Yollar Açılsın” başlıklı haber hiçbir şekilde gerçekleri yansıtmamaktadır.

Ne İkinci Başkanımız Ali Dürüst, ne de başka bir yönetim kurulu üyemiz Sayın Işın Çelebi’den herhangi bir yardım talebinde bulunmamıştır. Sayın Işın Çelebi de Galatasaray Spor Kulübü’nden herhangi bir kongre üyemizin ihraç edilmesi konusunda bir talepte bulunmamıştır.

İkinci Başkanımız Ali Dürüst, Sayın Işın Çelebi ile konu ile ilgili olarak bir görüşme gerçekleştirmemiş ve haberde bahsi geçen diyalog kesinlikle yaşanmamıştır.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Ünal Aysal başkanlığında kurulan yönetim kurulu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da belirlenen eksiklerini giderilmesi için haberde iddia edilenin aksine birçok adım atmış ve ihtiyaç durumunda her seviyede kişi ve kuruluş ile temasa geçebilme kabiliyetine sahip olmuştur. Herhangi kişi, kurum ve kuruluş ile husumet yaşamayan kulübümüz gerekli durumlarda bu görüşmeleri gerçekleştirmiştir. Bu itibarla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerekli görülen çalışmaların yürütüldüğü kamuoyu tarafından da bilinmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü