21 Eylül 2022 Çarşamba 19:04

1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nden Başkan Dursun Aydın Özbek’e ziyaret

1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nden Başkan Dursun Aydın Özbek’e ziyaret

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Ankara'dan gelen özel konuklarını ağırladı.

1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Bayraktar ve derneğin yöneticileri ile üyeleri, Başkan Dursun Aydın Özbek'i ziyaret etti. 
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu'ndaki görüşmede 1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Bayraktar, üzerinde Nef Stadyumu'nun resmedildiği bir tabloyu Başkan Özbek’e hediye etti. 

Görüşme sonrası Başkan Dursun Aydın Özbek ile 1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Bayraktar, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Dursun Aydın Özbek, şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili Başkanıma hoş geldin diyorum. Burası onların evi aslında. Dolayısıyla onları burada kendi evlerinde ağırlamaktan da mutluluk duydum Yönetim Kurulu arkadaşlarımla beraber. 1905 AGS gerçekten Galatasaray’ın önemli kurumlarından bir tanesi. Her zaman Galatasaray’a destek olmuşlar. Ne zaman bir çağrı yapsak, ne zaman ihtiyacımız olan bir konuyu kendilerine iletsek, her zaman koşa koşa geldiler, her zaman destek verdiler. Bu manada sevgili başkanıma çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’ın önümüzdeki yıllara hazırlanması, Galatasaray’ın 20-25 senesinin şekillenmesi ancak bu kurumların vereceği destekle mümkün olacak. Şu anda Galatasaray’ın yaptığı projeler var. Bu projelerle ilgili kendilerine bilgi verdim. Bu projelerle ilgili kendilerinden destek istedim. Değerli başkanım hiç tereddüt etmeden bütün taleplerimize cevap verdi. Galatasaray Spor Kulübü’nün Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak kendilerine teşekkür ediyorum. Bu desteğin devam etmesini diliyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde kendilerini Ankara’da ziyaret edeceğim. O ziyaretimizde de bu desteği daha fazla şekillendirmek mümkün olacak.”

1905 AGS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Bayraktar ise “Ben bu nazik karşılamalarından dolayı başta Dursun Özbek Başkanımıza, Metin Başkanımıza, İsmail Başkanımıza, kıymetli Yönetim Kurulu’na ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. 1905 AGS Ailesi olarak Ankara’da sevdası Galatasaray olan iş insanlarını bir araya getirmek Galatasaray’ın himayesinde Galatasarayımıza hizmet etmek amaçlı faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bugün bir nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Kendilerinin himayesinde Galatasarayımıza yapmamız gereken azami katkı ne varsa kendilerine talimatları doğrultusunda hareket edeceğimizi ifade ettik. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.