24 Eylül 2022 Cumartesi 15:13

1905 GSYİAD’ta İbrahim Hatipoğlu yeniden başkan seçildi

1905 GSYİAD’ta İbrahim Hatipoğlu yeniden başkan seçildi

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Kurul’a Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, kürsüye gelerek konuşmasını yaptı ve camiamıza önemli mesajlar verdi.

Başkan Özbek, “Bu Olağan Seçimli Genel Kurul’un GSYİAD’a hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim Kurulu listesi çok mükemmel oluşturulmuş bir liste. GSYİAD’ı ve dolayısıyla Galatasaray’a verilecek desteği bir adım öteye taşıyacağını düşünüyorum. Kendilerine başarılı çalışmalar diliyorum. GSYİAD’a hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından oylamaya geçildi. İbrahim Hatipoğlu oy birliğiyle yeniden 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin başkanlığına seçildi. Hatipoğlu, teşekkür konuşmasını gerçekleştirirken, Başkan Dursun Aydın Özbek de Hatipoğlu ve dernek yönetimini tebrik etti.

Başkan Dursun Aydın Özbek ve 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, Galatasaray Televizyonu’na özel açıklamalar yaptı.

1905 GSYİAD’ın her zaman kulübün yanında olduğunu belirten Başkan Özbek, şu ifadeleri kullandı:

“1905 GSYİAD, gerçekten Galatasaray’ın çok önemli kurumlarından bir tanesi. Bu tip toplantılar Galatasaray Spor Kulübü için bir fırsat. Galatasaray’ı sevenler hep bir araya geliyorlar. Burada insanlarla bir araya gelerek sohbet etmek, Galatasaray’ın geleceği için neler yapabiliriz bunları tartışıyoruz. GSYİAD, her zaman kulübünün yanında olmuş kişilerden oluşuyor. Hayırlı olmasını diliyorum, sevgili İbrahim başkana başarılar diliyorum. Her zaman yanımızdaydı, projelerimize destek için de herkes görevli. Galatasaray Spor Kulübü’nü yönetenlerin görevi, bu muhteşem topluluğu bir araya getirmek, onlarla dertleşmek, problemlere ortak çözüm aramak. Burada çok güzel bir sevgi iklimi var. Yapmak istediğimiz en önemli şeylerden biri de buydu. Galatasaray’a desteğe devam.”

Yeniden başkan seçilen 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ise “Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Seçim sürecinde başkanımızın söylediği birlik ve beraberlik vurgusunu burada da gerçekleştirdi. Çok güzel bir enerji var. Galatasaray çok büyük bir aile. Bu ailenin reisi de Sayın Başkanımız. Onun önderliğinde Galatasaray taraftarıyla, üyeleriyle, sivil toplum kuruluşlarıyla tek vücut olduğu zaman başaramayacağı hiçbir şey yok. Önümüzde çok güzel projeler var. Başkanımız bize burada çok güzel bir liderlik sergiliyor. Sunmuş olduğu her projeye elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Bizim derneğimiz de bu önemli misyonda hareket ediyor. Seçim çalışmalarında da kulübümüze nasıl hep daha fazla destek veririz çabasında olduk. 3 yıl boyunca kulübümüze en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Sayın İbrahim Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu’nu tebrik eder, görevlerinde başarılar dileriz.