9 Temmuz 2019 Salı 23:30

Kalamış’ta şampiyonluk coşkusu

Kalamış’ta şampiyonluk coşkusu

Galatasaray'ın Süper Lig'de elde ettiği 22. şampiyonluk ve 18. Türkiye Kupası kutlamaları kapsamında Galatasaray Kalamış Tesisleri’nde bir organizasyon düzenlendi.

Şampiyonluk kutlamasına Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcılarımız Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz İlber Aydemir, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Okan Böke, Ömer Cansever, Mahmut Recevik, Erol Özmandıracı, Banu Vahapoğlu Akgün, Özgür Savaş Özüdoğru, Metin Karakaya ve Galatasaray Spor Kulübü üyeleri katıldı.

Başkanımız Mustafa Cengiz kutlama organizasyonunda bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkanımız Mustafa Cengiz, “Değerli Kalamışlı kardeşlerim, çok değerli Galatasaraylılar. Kalamış bizim yuvamız, her şeyimiz. Kalamış’a biz sadece şampiyonluk kutlaması için gelmedik, aynı zamanda bugün burada Yönetim Kurulu’nu da topladık. Gönül istiyor ki her yıl kutlayalım, her yıl yeni şampiyonlukları Kalamış’ta siz değerli Kalamış’ın mensubu kardeşlerimle birlikte kutlayalım. Burada olmaktan çok mutluyuz samimi olarak söylüyorum. Kalamış, Florya bizim gerçek yuvalarımız. Ben katılımınız için teşekkür ediyorum. Kutlamaların daha önce dilediğim gibi sürüp gitmesini diliyorum. İnşallah 5. yıldıza sizin desteğinizle kavuşacağız. Ne mutlu ki Galatasaraylıyız, ne mutlu Galatasaraylıyım diyene.” ifadelerini kullandı.

Kulüp üyelerimiz ve taraftarlarımız 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.