22 Haziran 2022 Çarşamba 13:31

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’dan Başkanımız Dursun Özbek’e ziyaret

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’dan Başkanımız Dursun Özbek’e ziyaret

Başkanımız Dursun Özbek, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda konuk etti.

Başkanımız Dursun Özbek, “Sayın Bakanım lütfetti ve bizi ziyarete geldi. Sayın Bakanım ile geçmişimiz çok eski. Beyoğlu Belediye Başkanlığı görevinden bu yana görüşüyoruz. Beraber çalışmalarımız oldu. Bu nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Her zaman destekçimizdi. Galatasaray olarak aynı şekilde bunun devamını bekliyoruz.” diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ise, “Yeni dönemin Galatasaray camiamız tarafından hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Galatasaray Beyoğlu’nun takımı. Oradan çıktı. Eski Beyoğlu Belediye Başkanı olarak Galatasaray camiasına olan sevgimiz, muhabbetimiz bir başka. Dursun Ağabeyimiz bizim gerçek ağabeyimiz. 20 yıllık siyasi hayatımın ilk gününden son gününe kadar Beyoğlu’nun bir yatırımcısı, turizmcisi olarak her zaman devletinin, iyiliğin ve toplumun yanında olmayı başardı. Galatasaray camiası için hep güzel şeyler düşünüyordu. Bundan sonra da aynı sevgi ve kucaklaşmayla burada çok iyi işler yapacağını biliyorum. Hayırlı olsun diyorum. Camiayı Dursun Özbek’i seçerek bu fırsatı bir kez daha verdikleri için tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.