25 Şubat 2022 Cuma 12:47

Kulübümüz ile Bitget Kripto Para Borsası sponsorluk anlaşması imzaladı

Kulübümüz ile Bitget Kripto Para Borsası sponsorluk anlaşması imzaladı

Galatasaray Spor Kulübü ile lider küresel kripto para borsası Bitget, 2021-22 sezonunun geri kalanı için sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Kulübümüz, yapılan sponsorluk anlaşması kapsamında Bitget'i futbol ve basketbol takımlarında birden fazla platformda ve medya varlıklarında resmi kripto ortağı olarak gösterecek.

Sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı ve Bitget Bölgesel İş Geliştirme Başkanı Muhammed Tasasız’ın katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

“BİTGET’E SPONSORLUK DESTEĞİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Değerli basın mensupları, değerli Galatasaraylılar, kulübümüz Galatasaray Spor Kulübü ile Bitget markası arasında yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde sizlerin karşısında bulunuyoruz. Kulübümüz için sponsorluklar sadece futbolda ve basketbolda değil, tüm branşların sürdürülebilir başarıları, güçlü duruşları için en önemli destek. Dünyanın şu anda geçtiği zor bir dönemde savaşların, salgın hastalıkların ve ekonomik krizlerin yaşandığı günlerde böylesine sponsorluklar bizim için çok daha kıymetli hale gelmektedir. Tabii ki sponsorluk karşılıklı bir iş birliği, karşılıklı bir fayda sağlama modelidir. Her ne kadar ki kulübümüz sponsor şirketten ilgili branşlara mali bir kaynak sağlıyorsa ilgili şirket de dünya markası olan Galatasaray markasıyla bir araya gelmekten, tüm dünyada yüz milyonlarca takipçisi olan kulübümüzün markasıyla gerek kurumsal markasını gerekse satışlarını geliştirmek ve artırmak için karşılıklı bir fayda içerisinde olmaktadırlar. Bu vesileyle Bitget firmasına ve yöneticilerine bu dönemde Galatasarayımıza, futbol ve basketbol takımımıza verdikleri sponsorluk desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

“HEP BERABER ÇOK GÜZEL BİR ANLAŞMAYA ADIM ATTIK”

Bitget Bölgesel İş Geliştirme Başkanı Muhammed Tasasız ise şunları söyledi:

“Böyle büyük bir anlaşmada emeği geçen herkese fazlasıyla çok teşekkür etmek istiyorum. Bitget olarak Türkiye’de çok büyük atılımlar yapmak için her zaman hazır bulunmaktayız. Bunun en önemli adımlarından birisinin de Türkiye’de çok büyük bir spor kulübü ile anlaşma yapılması gerektiğinin her zaman düşünmekteydik. Türkiye’ye büyük yatırımlar yapmak için uğraşmaktaydık. Bu anlamda bu adımın en iyisinin Galatasaray gibi büyük bir kulüple olacağını düşündük ve çok güzel bir anlaşmaya adım attık hep beraber. Umuyorum devamında çok daha güzel yerlere gelebilecek bir anlaşmanın ilk adımlarını atmışızdır. Gelecekte çok daha önemli sponsorluklar yapabileceğimizi düşünüyoruz. Türkiye tarafında gelişmekte olan ve ilginin çok büyük olduğu bir kripto alanı mevcut. Bunun için de geliştirilebilecek, yapılması gereken her türlü adımı yapmaya hazır olan Bitget Türkiye ekibi her zaman mevcut bulunmaktadır. Bu anlaşmada emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ediyorum.”