11 Temmuz 2019 Perşembe 14:04

Şampiyonluk coşkusu Adana'da yaşandı

Şampiyonluk coşkusu Adana'da yaşandı

Adana Galatasaraylılar Derneği'nin resmi açılışı gerçekleştirildi. Dernek açılışına Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ADSİAD ve ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Ömer Üney, Adana Galatasaraylılar Derneği Üyeleri, sarı kırmızılı taraftarlar ve davetliler katıldı.

Açılışın ardından Galatasaray'ın 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası şampiyonlukları Adana Galatasaraylılar Derneği'nin düzenlediği organizasyonla kutlandı. Gecenin başlangıcında Dernek Başkanı Ozan Burucu davetlilere seslendi.

Yoğun işleri sebebiyle kutlamaya katılamayan Başkanımız Mustafa Cengiz'in mesajı barkovizyondan davetlilere izletildi.

Sanatçı Yeşim Salkım söylediği şarkılar ve marşlarla davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Şampiyonluk pastasını kesilmesinin ardından ultrAslan kurucularından Dj Suat Ateşdağlı sahne aldı.

Taraftarlarımız 22. Süper Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adana Galatasaraylılar Derneği Başkanı Ozan Burucu, Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’in sorularını yanıtladı.

Burucu, “Öncelikle maşallah ve nazar değmesin demek gerekir. Açılışımıza gelip bizlere değer vererek bizlerle beraber olduğu için Dernek ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür etmek isterim. Bugün Adana ve tüm Galatasaray için bir milat günü, yaklaşık 6 ay önce kuruluşunu tamamladığımız çok yeni derneğimizin hem açılışı hem de şampiyonluk kutlamasının heyecanını yaşıyoruz. Her şeyden önce spor dostluk, barış ve kardeşlik işi. Öncelikle Adana’ya ve Galatasaray’ı içinde bulunduran her konuya katkı sağlamak üzere bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerimize başlamış durumdayız. Ben de bu coşkulu güne eşlik eden herkese teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.