23 Ağustos 2019 Cuma 23:08

Şampiyonluk coşkusu Kıbrıs'ta yaşandı

Şampiyonluk coşkusu Kıbrıs'ta yaşandı

22. Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa şampiyonu Galatasaray'ın 3 kupalı şampiyonluğu Girne'de düzenlenen geceyle kutlandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin organize ettiği şampiyonluk balosuna Galatasaray Spor Kulübü'nü temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin başlangıcında bu sezon kazandığımız üç kupa alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneye getirildi. 

Yoğun işleri sebebiyle kutlamaya katılamayan Başkanımız Mustafa Cengiz'in mesajı davetlilere izletildi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Recevik, “Sevgili Kıbrıslılar, değerli Galatasaraylılar hoş geldiniz. Eğer bir kupa varsa Galatasaray ona taliptir. Buraya 22. Şampiyonluk kupamız, Türkiye kupamız ve Süper kupamız sizin için geldi. Çok yaşasın Galatasaray.” diyerek davetlilere seslendi.

Dernek Başkanı Özeş Çıraklı ise Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu. Özeş Çıraklı, “Geçen seneki gibi bu sene de buradayız. İnşallah bundan sonraki senelerde de burada olacağız. Galatasaray her zaman şampiyon olacak. İnşallah Avrupa’da da bu sene iyi işler yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Kıbrıs Galatasaraylılar Derneği tarafından Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik ve beraberindeki misafirlere plaket takdim edildi.

Marşlar ve tezahüratlar eşliğinde büyük bir coşkunun yaşandığı şampiyonluk kutlaması, kesilen pastanın ardından sona erdi.