10 Şubat 2019 Pazar 19:23

Trabzonspor maçı öncesi dostluk yemeği

Trabzonspor maçı öncesi dostluk yemeği

Futbol takımımızın Trabzonspor ile oynadığı maçın öncesinde konuk ekibin başkan ve yöneticilerine dostluk yemeği verildi.

Düzenlenen dostluk yemeğinde Başkan Yardımcılarımız Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu ve Trabzonspor yönetimi yer aldı.

Yemeğin ardından Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’e açıklamalarda bulundu.

Başkan Yardımcımız Yusuf Günay, “21. hafta maçında Trabzonspor’u ağırlıyoruz. Benim küçüklüğümden beri hatırladığım Galatasaray – Trabzonspor maçları her zaman çok kaliteli, çok yüksek tempolu geçmiş maçlardır. Heyecanlı ve güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Dostluk, barış ve kardeşlik içerisinde bir maç olsun. Bu arada sayın Başkan Ahmet Ağaoğlu Bey’e bir teşekkürümüz var. Son dönem yine gündemini koruyan bir Kulüpler Birliği bildirisi vardı. Bu bildirinin yanlışlığını ortaya koymuştur kendisi. Doğrunun ve haklının yanında yer almıştır. Bu açıdan da kendisine teşekkürlerimizi arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu ise “Her iki takımın da isminin büyüklüğüne yakışan güzel maç olsun. Sonuç ne olursa olsun izleyen seyircilere, tüm spor kamuoyuna, ülke insanına, spor ve futbol adına olumlu mesajlar veren bir maç olması en büyük temennim. Bu tür maçlarda sonucu önceden söylemek için kahin ötesi olmak ama maç bittikten sonra sonucu size söyleyebilirim.” şeklinde konuştu.

Kulübümüz adına Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu’na karşılaşmanın hatırası olarak plaket hediye edildi.