1 Mart 2020 Pazar 20:11

Başkanımız ve yönetim kurulumuz taraftar dernekleriyle toplantı yaptı

Başkanımız ve yönetim kurulumuz taraftar dernekleriyle toplantı yaptı

Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda yapıldı.

Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan yardımcımız Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik, Dilek Kutlu ile Banu Vahapoğlu Akgün ve Galatasaray Taraftar Dernekleri Yönetim Kurulu Üyelerinin önderliğinde yapılan toplantı, 100’ü aşkın üyenin katılımıyla gerçekleşti.

Galatasaray Taraftarlar Dernekleri Toplantısı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Toplantının ardından başkanımız Mustafa Cengiz, Galatasaray Televizyonu'na konuşarak şu ifadeleri kullandı: 

"Bugün 50'ye yakın taraftar derneği ile beraberdik. Çok mutlu olduk. Taraftar dernekleri bizim her şeyimiz. Taraftar deyince rahatsız olanlar var. Şu unutulmasın ki, ben de şahsen bir taraftarım. Gönlü ve kalbi Galatasaray için çarpan herkes bir taraftardır." 

"En önemli nokta, taraftarlarımızı tek tek temsil eden bu derneklerin bir araya gelmesi, senkronize bir şekilde taleplerinin dinlenmesi, isteklerinin dinlenmesi, mümkün olan şekilde haklı taleplerinin düzeltilmesidir."

"Bizim bir araya gelme nedenimiz bu. Nasıl bir senkronizasyon sağlarız, derneklere nasıl yardımcı olabiliriz, bu ruhun sürmesi için neler yapabiliriz, Galatasaray Spor Kulübü olarak nasıl katkıda bulunuruz bunları tartıştık. Hepsi söz aldı ve taleplerini dile getirdi. Biz bunları mümkün olduğunca, zaman için yerine getireceğiz. İyi ki buradalar, iyi ki taraftarımız var, bununla da mutluyuz. Çok sağlıklı bir taraftar yapımız var. Bunun böyle bilinmesini diliyorum."