6 Nisan 2021 Salı 16:21

Galatasaray HDI Sigorta 1-3 Ziraat Bankkart

Galatasaray HDI Sigorta 1-3 Ziraat Bankkart

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, AXA Sigorta Efeler Ligi Play-off 1/4 etabı ikinci maçında Ziraat Bankkart’ı konuk etti. Mücadeleden 3-1 mağlup ayrılan takımımız, seride 2-0 kaybederek ligde 3./4.’lük mücadelesi verecek.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleyi Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Recevik ile Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke de takip etti.

Mücadele takımımızın sayısıyla başladı. Karşılıklı sayılarla ilerleyen setin kazananı 23-25 ile konuk ekip oldu. İkinci sete 6-0’lık seriyle başlayan takımımız oyun üstünlüğünü set boyu sürdürerek seti 25-16 kazandı ve setlerde durumu 1-1’e getirdi. Karşılaşmanın üçüncü setini baştan sonra önde götüren Ziraat Bankkart seti 20-25 üstün tamamlayarak setlerde durumu 2-1 yaptı. Mücadelenin dördüncü setini de 17-25 kazanan konuk ekip maçı 3-1 kazarak seride durumu 2-0 getirdi. Bu sonuçla Ziraat Bankkart final mücadelesi verecek ekip oldu.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız ise Fenerbahçe HDI Sigorta - Arkas Spor eşleşmesinin kaybedeni ile 3./4.’lük etabında mücadele edecek.