3 Kasım 2021 Çarşamba 14:07

Galatasaray X Biondina Özel Koleksiyonu Satışta!

Galatasaray X Biondina Özel Koleksiyonu Satışta!

Kulübümüz ve Burcu Esmersoy ile Merve Göknar’ın yarattığı ünlü aktif giyim markası Biondina, özel bir iş birliğine imza attı.

Spor salonundan günlük yaşama, her zaman ve her yerde Galatasaraylılık ruhunu stiline yansıtmak isteyenler için tasarlanan Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, hem kadınlara, hem de erkeklere yönelik model çeşitliliği ile taraftar modasına yön veriyor. 

Her zaman alanında ilklerin öncüsü olan Galatasaray ve dinamik, modern çizgileri ile aktif giyim trendlerine yön veren Biondina’nın bu koleksiyonu spor camiasında hayata geçirilen ilk aktif spor giyim koleksiyonu olma özelliği ile de fark yaratıyor.

Galatasaray’ın tarihinden, kültüründen, renklerinden alınan ilhamın, Biondina’nın dinamik, sportif, modern ve trend çizgileri ile buluştuğu Galatasaray x Biondina Koleksiyonu’nda, hem kadınlar, hem de erkekler için tasarlanan toplam 27 parça yer alıyor. Koleksiyon, performans gerektiren tüm spor aktiviteleri için esnek, nefes alan özel kumaş teknolojileri ve dikim tekniklerine sahip.

Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, spor salonlarından günlük hayata uzanan kullanım konforu sağlıyor.

Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, kadınlar için ceketlerle bile kombilenebilen, tayt, bra, atlet seçeneklerinin yanı sıra rüzgarlık, yağmurluk, sweatshirt, hoodie, tişört, body, eşofman altı, şort alternatiflerini de sunuyor. Erkekler için tasarlananlar arasında ise sweatshirt, hoodie, body, atlet, şort ve tişört seçenekleri bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak, yoğun şehir hayatının vazgeçilmez aksesuarları olan matara ve sırt çantası da, hem tarzıyla, hem de kullanım konforluyla öne çıkıyor.

Galatasaray x Biondina Koleksiyonu’na online adrese teslim www.gsstore.org adresinden ya da Aslantepe, Beyoğlu, Florya, Bağdat Caddesi ve Ankara Kentpark AVM GSStore mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Ürünleri incelemek ve satın almak için TIKLAYINIZ!