16 Ağustos 2022 Salı 10:02

Seninleyiz, her yerdeyiz!

Seninleyiz, her yerdeyiz!

Galatasaray NEF 2022-2023 sezonu kombine genel satış dönemi başladı!

 
Yeni sezonda Galatasaray Nef’in, ING Basketbol Süper Ligi ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı tüm iç saha maçlarında geçerli olan kombineler genel satışa sunuldu. 

KOMBİNE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos Salı gününe kadar kombine satın alan veya kombinesini yenileyen taraftarlarımız arasından çekiliş ile belirlenecek 10 taraftarımız, takımımızın hazırlık döneminde seyircisiz olarak oynayacağı bir hazırlık maçında tribünde olma imkanı yakalayacak.

Geçtiğimiz sezonu ING Basketbol Süper Ligi’nde play-off yarı finali, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde ise TOP16 oynayarak tamamlayan Galatasaray Nef, yeni sezonda da 15.000 kişilik aslan korosu ile Sinan Erdem Spor Salonu’nda yeni zaferler kazanmak için sahada olacak.
 
Dee Bost, Göksenin Köksal, Ege Tan Yıldızoğlu ve Sadık Kabacalı kadrosunu Dylan Ennis, Raymar Morgan, Jehyve Floyd, Angelo Caloiaro, Braian Angola gibi etkili yabancı oyuncular ile güçlendirirken, yerli rotasyonu için ise Yunus Sonsırma, Mahir Ağva, Muhaymin Mustafa, Sinan Sağlam, Sedat Ali Karagülle transferleri ile daha dinamik, taraftarı ile birlikte savaşan bir takım olmayı hedefliyor.
 
Gelecek sezonlar için Galatasaray basketbolunu inşa etme odaklı bir yaklaşımını devam ettiren takımımız bu sezonda en büyük desteğini her zaman olduğu gibi taraftarından alacak. Geçtğimiz sezonu kapalı gişe olarak kapattığımız Sinan Erdem tribünlerinde taraftarlarımız, parkede oyuncularımızla birlikte son saniyeye kadar oyunun ve mücadelenin bir parçasında ve, Galatasaray basketbolunun yanında olmak için hemen biletini al!

Kombine ofis çalışma saatleri:
Hafta içi 09.00 – 17.00
Kombine ofis telefon: 0212 305 19 36
E-Mail: basketkombine@galatasaray.org