23 Şubat 2020 Pazar 22:03

Fernando Muslera: “Bu galibiyet taraftarlarımıza armağan olsun”

Fernando Muslera: “Bu galibiyet taraftarlarımıza armağan olsun”

Galatasarayımızın Kadıköy'de Fenerbahçe'yi 3-1 yendiği maçın ardından Kaptanımız Fernando Muslera yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Oyuncumuz Fernando Muslera’nın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

“Tanrı’ya şükürler olsun çok güzel, çok anlamlı bir galibiyet aldık. 20 yıldır burada kazanamıyorduk. Önceki maçlarımıza baktığımızda son finallerde, son anlarda da kaybettiğimiz oldu. Kazanılacak maçları belki kaybettik."

"Bugünkü maç için tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hocamız bizi en iyi şekilde hazırladı bu maça. Onun dediklerini harfiyen uyguladık. Maçın birinci dakikasından doksanıncı dakikasına kadar çok iyi oynayan, maçı domine eden bir Galatasaray vardı. Bütün camiamıza, tüm taraftarlarımıza, bizi burada da hiçbir yerde yalnız bırakmayan taraftarlarımıza armağan olsun.

"Çok anlamlı bir galibiyet oldu. Bugün gerçekten kazanmak çok önemliydi. Ligin ikinci yarısına çok farklı başladık. İstekli başladık, seri galibiyetlerle başladık. Bu seri galibiyetleri bugün burada da devam ettirmek hem 3 puan anlamında hem de moral anlamında bize artı şeyler katacaktır. Son dakikaya kadar mücadele eden ve bu galibiyeti fazlasıyla hak eden bir Galatasaray vardı." 

"Onyekuru’yu tebrik ediyorum. Çok çok iyi oynadı. Son vuruşlarda belki biraz daha etkili olsa bugün çok başka sonuç çıkardı . Çocuklarıma, eşime, aileme teşekkür ediyorum. Bana destek veriyorlar. Bu galibiyet, bütün camiamıza, taraftarımıza, herkese armağan olsun.”