23 Mart 2021 Salı 14:54

Galatasaray Dergisi’nin 208. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 208. sayısı GS Store’larda satışta

Çanakkale’de savaşan Galatasaraylıların öyküleri, geçtiğimiz günlerde vefat eden 1985-1992 yılları arasında Galatasaray forması giyen, eski takım kaptanlarımızdan Erhan Önal’ın hayat hikayesi, kulübümüzün yüzücülerinden Nida Eliz Üstündağ ile yapılan röportaj, geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Türk sineması ve tiyatrosunun usta oyuncularından Rasim Öztekin’in Galatasaray Dergisi’ne yaptığı son röportajı ve kulübümüzün, Türkiye’nin elektrik enerjisi sektörünün devi Enerjisa ile yaptığı tarihi projenin ve Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Madgeburger Sigorta ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının tüm detaylarının yer aldığı 208. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Çanakkale Zaferi’nin üzerinden tam 106 yıl geçti. Çanakkale’de savaşan Galatasaraylıların isimleri ve öyküleri, hiçbir zaman unutulmadı. Vatan savunması için cepheye giden kahramanların bir bölümü ise Galatasaray Lisesi mezunuydu. Galatasaray Lisesi mezunlarından Araştırmacı Yazar Melih Şabanoğlu, geçtiğimiz yıl Galatasaray Topluluğu İşbirliği Kurulu tarafından düzenlenen “100 Yıl Sonra Çanakkale’ye Bakmak” konulu forum için yaptığı incelemenin detayları Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray'ın eski futbolcularından "Papaz" lakaplı Erhan Önal, 63 yaşında hayatını kaybetti. 1957 Münih doğumlu Önal'ın transferi Türkiye'de bir devrimi başlatan, 1985-1992 yılları arasında Galatasaray’da 203 maça çıkan Milli Takımın ve Galatasaray'ın eski yıldızlarından efsane isim Erhan Önal’ın hayat hikayesi Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Kulübümüzün Olimpik yıldızlarından Nida Eliz Üstündağ hem spor yaşamıyla hem de eğitim hayatıyla elit seviyede kalıcı olmayı başarmış bir sporcu. Nida’nın çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi 208. sayısında.

Türk Tiyatrosu’nun güldürü geleneğinin usta sanatçısı Rasim Öztekin’i kaybettik. Galatasaray Lisesi mezunu ve çok iyi bir Galatasaraylı olan Rasim Öztekin ile daha önce Galatasaray Dergisi için yaptığımız röportaj Galatasaray Dergisi 208. sayısında yeniden sizlerle.

Galatasaray Basketbol tarihine ismini yazdırmış önemli isimlerden biri olan Üner Erimer, genç yaşta üstlendiği takım kaptanlığının ardından son sezonunda antrenör-sporcu olarak da sarı kırmızılı renklere hizmet etmişti. Bu şanlı geçmişin hikayesi Galatasaray Dergisi’nde.

Dünya sporuna ve Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 208. sayısını satın almak için TIKLAYIN