21 Nisan 2021 Çarşamba 14:16

Galatasaray Dergisi’nin 209. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 209. sayısı GS Store’larda satışta

Kulübümüzün Kemerburgaz’da kuracağı yeni Futbol Kamp Tesisi’ndeki son gelişmelere dair yapılan basın bilgilendirme lansmanının detayları, spor tarihçisi Melih Şabanoğlu’nun Türkiye'de 1959 öncesi futbol organizasyonlarla ilgili açıklamaları, kulübümüzle 3 yıllık sözleşme uzatan Profesyonel Futbol A Takım Kaptanımız Fernando Muslera’nın imza töreninin tüm ayrıntıları ve Galatasaray’da önemli bir iz bırakan Kubilay Türkyılmaz’ın özel röportajının da yer aldığı 209. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Kulübümüzün Kemerburgaz'da kuracağı yeni Futbol Kamp Tesisi’ndeki son gelişmelere dair basın bilgilendirme lansmanı, Başkanımız Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcımız Yusuf Günay'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Basın lansmanının tüm ayrıntıları Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Spor tarihçisi Melih Şabanoğlu, Türkiye'de 1959 öncesi futbol organizasyonlarla ilgili ortaya atılan spekülasyonları tarihi bilgiler ışığında yorumladı. Şabanoğlu, 1959 yılı öncesi liglerdeki şampiyonluk meselesi ile ilgili tarihi gerçekleri Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

Kulübümüz, Profesyonel Futbol A Takım Kaptanımız Fernando Muslera ile olan sözleşmesini 2024’e kadar uzattı. İmza töreninin detayları Galatasaray Dergisi 209. sayısında.

Galatasaray’da önemli bir iz bırakan, futbol zekâsı, raket gibi sol ayağı ve Manchester United zaferi denince akla gelen bir isim olan Kubilay Türkyılmaz ile gerçekleştirilen keyifli röportajın tamamı Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Altmışlı yıllarda çektiği “Otobüs Yolcuları”, “Karanlıkta Uyananlar” gibi filmlerle sinema tarihimizde yerini alan Ertem Göreç, sinema kariyerine başlamadan önce Galatasaray’da basketbol oynamıştı. 12 Mart’ta aramızdan ayrılan Ertem Göreç ile bir süre önce spor ve sinema hayatı üzerine yapılan söyleşiyi de Galatasaray Dergisi 209. sayısında bulabilirsiniz.

Dünya sporuna ve Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 209. sayısını satın almak için TIKLAYIN