26 Mayıs 2021 Çarşamba 11:18

Galatasaray Dergisi’nin 210. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 210. sayısı GS Store’larda satışta

Türk futbol tarihinde kazanılmış en büyük zaferin sahibi olan Galatasaray’ın UEFA Kupası şampiyonluğunun hikayesi, futbolcularımızın performansları, Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey ve Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Göksenin Köksal’ın röportajlarının yer aldığı 210. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Süper Lig'de geride kalan sezonda Galatasaray formasını giyen futbolcular arasında en istikrarlısı, Marcos Do Nascımento Teıxeıra "Marcao" oldu. Brezilyalı savunmacı Beşiktaş karşılaşması ile birlikte Galatasaray formasıyla çıktığı 100. maçını geride bıraktı. Marco’nun ve futbolcularımız sezon performansları Galatasaray Dergisi yeni sayısında.  

Vefatının 41. yılında saygı ve hasretle andığımız ‘Baba’ Gündüz Kılıç’ın hayat hikayesi ve Şubat 1951 yılında Resimli Spor Dünyası Mecmuası’ndaki yayımlanan röportajı da Galatasaray Dergisi’nde. 

Türk futbolunun en özel golcülerinden birisi olan, Galatasaray'ın ve milli takımın efsane ismi Metin Oktay'ın 'Taçsız Kral' lakabını nasıl aldığını anlatan özel yazı da Galatasaray Dergisi 210. sayısında.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, geride bıraktığımız sezonu değerlendirirken önümüzdeki sezonun kadro yapılanması hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Başantrenörümüz Nedim Özbey’in röportajı Galatasaray Dergisi’nde. 

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Göksenin Köksal, geride kalan sezonu değerlendirdi. Galatasaray’da doğup burada büyüdüğünü dile getiren Göksenin Köksal’ın özel açıklamalarını bu sayıda bulabilirsiniz. 

Galatasaray HDI Sigorta Kadın ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol takımlarımızın yeni transferleri hakkında bilgiler, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı Kaptanımız Gizem Güreşen ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın tecrübeli smaçörü Burutay Subaşı’nın açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde. 

Dünya sporuna ve Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 210. sayısını satın almak için TIKLAYIN