16 Temmuz 2021 Cuma 17:39

Galatasaray Dergisi’nin 211. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 211. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Kurulu’nun tüm ayrıntıları, Galatasaray Spor Kulübü’nün 38. Başkanı seçilen Burak Elmas’ın ilk açıklamaları, Başkan Burak Elmas, Yönetim Kurulu ve beraberindeki heyetin Anıtkabir ziyaretinin detayları, Galatasaray’ımızın UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu’ndaki rakibi PSV Eindhoven’ın analizi, Olimpiyat oyunlarının kısa tarihçesi, yeni transferlerimiz Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk ve sözleşme yenilenen futbolcularımız Emre Akbaba, Ömer Bayram, Emre Taşdemir ve kaptan Arda Turan’ın ilk sözlerinin de yer aldığı 211. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Galatasaray Spor Kulübü Olağan Seçim Genel Kurulu’nda oyların 1541’ini alan Burak Elmas, Galatasaray Spor Kulübü’nün 38. Başkanı oldu. “Galatasaray'a yakışan bir seçim oldu” diyen Başkan Burak Elmas’ın açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray’ımızın UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu’ndaki rakibi PSV Eindhoven analizini Galatasaray Dergisi’nin 211. sayısında bulabilirsiniz.

Galatasarayımızın yeni transferi Aytaç Kara ve Alpaslan Öztürk ile sözleşme yenilenen futbolcularımız, Emre Taşdemir, Ömer Bayram, Emre Akbaba ve kaptan Arda Turan’ın ilk açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

Kalbi Galatasaray sevgisiyle dolup taşan Setrak Yelegen ile gerçekleştirilen özel röportaj Galatasaray Dergisi 211. sayısında.

Yılbaşında geçirdiği talihsiz kaza sonrası tedavisi devam eden futbolcumuz Omar Elabdellaoui’nin sağlık durumuyla ilgili açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

1984 yazında Türkiye’ye geldiğinde hiçbir şart istediği gibi olmasa da kendi kurallarını ve sistemini Florya’ya taşımış ve birçoklarına göre UEFA Kupası’na giden yolu açmış Alman antrenör Jupp Derwall’in hayatını kaleme aldığı kitaplarından Türkiye anılarına dair bölümleri Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Dünya sporuna ve Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 211. sayısını satın almak için TIKLAYIN