2 Haziran 2012 Cumartesi 22:48

Muhteşem Şampiyonluk Şarkısı “Kükreme Zamanı” Artık Cebinizden Düşmeyecek!

Muhteşem Şampiyonluk Şarkısı “Kükreme Zamanı” Artık Cebinizden Düşmeyecek!

Şampiyonluğa özel olarak hazırlanan muhteşem şarkımız Kükreme Zamanı, şimdi tüm Avea ve Vodafone kullanıcısı taraftarlarımızın ceplerinden de düşmeyerek arayanlarını karşılama şarkısı olacak! Telefon modeliniz ne olursa olsun, sizi arayanlar artık standart telefon çalma sesi ya da meşgul sesi yerine Kükreme Zamanı’nı dinleyerek şampiyonluk sevincinize her arayışlarında yeniden ortak olacak!

İlk lanse edildiği günden itibaren taraftarlarımızın büyük beğenisini toplayan Kükreme Zamanı, birbirinden farklı versiyonlarıyla tüm Avea ve Vodafone kullanıcısı taraftarlarımızın telefonlarına yükleyerek arayanlarına dinletecekleri vazgeçilmez şarkısı olacak.

Avea kullanıcısı taraftarlarımızın; şarkının değişik versiyonları için GS1,GS2,GS3 veya GS4 yazarak 9292’ye mesaj atmaları yeterli!

Vodafone kullanıcısı taraftarlarımız ise GS, GS2 veya GS3 yazıp 7060’a mesaj yollayarak Kükreme Zamanı’nın farklı versiyonlarını telefonlarına yükleyebilecek!

Uzun süre dillerden düşmeyecek şampiyonluk şarkısı Kükreme Zamanı için değerli sanatçımız Kenan Doğulu’ya bir kez daha teşekkür ederiz.