5 Şubat 2023 Pazar 18:51

Kulübümüzden Trabzonspor maçı öncesi dostluk yemeği

Kulübümüzden Trabzonspor maçı öncesi dostluk yemeği

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Yönetimi, Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında oynayacağımız Trabzonspor maçı öncesinde Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Trabzonspor Yönetim Kurulu üyelerini, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda ağırladı.

Dostluk yemeğinin ardından iki takımın başkanları Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Güzel bir maç olmasını temenni ettiklerini belirten Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her şeyden önce güzel bir maç olmasını temenni ediyoruz. Hakem kararlarının maçın önüne geçmediği bir maç olsun. Ligdeki en formdaki hakem yönetecek, inşallah hakem şansı da yanında olur. İyi bir futbol olsun istiyoruz. Şu anda ihtiyacımız olan görüntüler bunlar. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor futbolumuz. Çok farklı şeyler konuşuluyor. İnşallah maçtan sonra bunların hiçbirinin konuşulmadığı sadece güzel futbolun konuşulduğu bir maç olur. Maçın sonucu hakkında da maç bittikten sonra geniş bilgi verebilirim.”

ÖRNEK BİR MAÇ OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Başkan Dursun Aydın Özbek ise şu ifadeleri kullandı:

“Ahmet başkanın söylediklerine katılmamak mümkün değil. Özellikle bugün itibariyle futbolumuzun içine düştüğü kaotik ortamın artık bir an evvel giderilmesi lazım. Bütün kulüplerin, bütün başkanların ve bütün yöneticilerin federasyon da dahil bununla ilgili çalışmalarını hızlandırması lazım. Bu sürdürülebilir bir şey değil. Bugünkü maçın örnek bir maç olmasını temenni ediyorum. Hakemin konuşulmadığı, futbolda güzel şeylerin konuşulduğu inşallah güzel bir maç olacak. Benim bütün beklentim bu yönde. Örnek bir maç olmasını temenni ediyorum. Sakatlık olmasın, hava şartları biraz bozuyor inşallah maç esnasında maça etki edecek hava şartıyla karşılaşmayız. İki güzide kulüp olarak, Ahmet başkan ile beraber Türk futboluna örnek davranış biçimindeyiz. Maçın da ona uygun olmasını diliyorum.”